انگیزشی ترین سایت موفقیت

فال موفقیت نیمه اول شهریور ماه ۹۶

0

فال موفقیت نیمه اول شهریور ماه ۹۶

فروردین

تولدت مبارک. برای این ماه کارهای زیادی داری و از حالا باید لیست بلند بالایی تهیه کنی، بعضی وقتها فکر میکنی هر چقدر که داری میدوی، بازهم کارهایت به نتیجه نمیرسد. صبورباش و با شخصی با تجربه ای به گفت و گو و مشورت بنشین مطمئنا راه حل مناسبی پیش پایات خواهد گذاشت. انرژی ات مقداری کم شد. است؛ یا به غذای مقوی تری احتیاج داری یا بدنت نسبت به خواب بیشتری نیاز دارد. لازم نیست همه مسئولیتها را به تنهایی بر عهده بگیری و گاهی باید دیگران را هم در انجام آنها شریک کنی. این ماه هیجان زیادی خواهی داشت، سعی کن آرامشت را حفظ کنی، این هفته موقعیت خوبی است  که چیزهایی را تغییر بدهی یا یک نظافت کلی بکنی تا همه چیز رنگ و بوی تازهای به خودش بگیرد. آن وسایلی که اضافی اند را دوربیانداز امسال سالی است که برای ایجاد تغییرات در وضعیت حرفه ای ات آمادگی بهتر و بیشتری نسبت به پارسال داری؛ اول از تغییرات جزئی شروع کن تا نوبت به تغییرات کلی برسد؛ خواهی دید که بعد از مدت کوتاهی همه چیز همانی می شود که میخواهی.

اردیبهشت

احتیاج به کمی مرخصی داری اگربرایت امکان پذیراست، به دنبالش باش، آخر هفته ها را در خانه بمان و از بودن در فضای  خانه ات  لذت ببر کاری کن که بخشی از هزینه های خانه ات کاهش یابد. در این تابستان با شخصی آشنا می شوی که تاثیراتی روی زندگی ات میگذارد. خیلی خوب است که رویاهای زیادی را در سر می پرورانی برای رویاهایت زمان بگذار و جدی به آنها فکر کن، سعی کن برای رسیدن به آنچه در سرداری برنامه ریزی و تلاشت را دوچندان کنی تا آنها را به تحقق برسانی. تاکنون هر کاری کرده ای نشانه های خوبی همراه داشته است، برای بقیه اش هم امیدوار باش. بلند پروازی ات را هم کنترل کن و برنامه هایت را قدم به قدم پیش ببر فراموش نکن که با آغاز هر کاری، تقریبا نصف آن را انجام داده ای و خواستن، توانستن است. هرکسی شخصیتی دارد و همه یکسان نیستند؛ پس در مورد دیگران قضاوت بیجا نکن، خودت استعدادهایی داری که تاکنون به آنها پی نبرده ای، در پی کشف ان استعدادها باش  تا میتوانی شکوفایشان کن، آرزویی که در سر می پرورانی، با کمی علاقه، اراده و همت عملی میشود.

خرداد

هرروز در زندگی همه ما اتفاقی میافتد که باید در پی رفع آن باشیم و گاهی اوقات یک اتفاق میتواند سیر زندگی انسان را عوض کند. فراموش نکن که راه های  گوناگونی برای رهایی از مشکلات پیدا می شود؛ پس اراده ات را قوی کن و به سوی آینده ای روشن قدم بردار ذهنیت را در برابر منفی بافی ها محفوظ نگه دار و تا میتوانی مثبت اندیشن باش، با کسانی که اختلاف پیدا کرده ا ی، منطقی صحبت کن و سعی کن بتوانی با گفت وگو مشکلاتتان را حل کنی، سفر کوتاهی پیشرو داری؛ حتما با کسانی که باعث سرگرمی وتفریحت می شوند، سفر برو .  آدمهایی را که همیشه مخالف تو هستند و حرفهایی میزنند که تو را متوقف سازند، کنار بگذار و اعتماد به نفس و انرژی خودت را در سطح بالایی نگه دارتا بتوانی از پس هر مشکلی برایی، این تابستان زمان خوبی است که یکبار دیگر به پروژه هایت نگاهی بیاندازی، دیگران انتظاراتی از تو دارند که شاید نتوانی آنها را برآورده کنید زیاد به خودت سخت نگیرو مسائل و مشکلاتت را به دست زمان بسپارو اگر حل نشد، با شخص امینی مشورت کن.

تیر

کاری کن که به خاطر عملکردهایت در زندگی بتوانی اعتبار به دست بیاوری و امسال سال ترفیع و افزایش درآمدت باشد. اگر امتحانی داده ای و منتظر نتیجه اش هستی. امیدوار باش که توانسته ای موفق شوی؛ پس به تحصیلات ادامه بده و برای خودت هدف ای بگذار. ملاقاتی پیش میآ ید و کسی به سراغت میآید که ایده های جدیدی دارد، تغییرات در زندگی اجتناب ناپذیرند، پس  سعی کن با آغوش باز از آنها استقبال کنی افکارتِ را سر و سامان بده وتصمیم نهایی ات را بگیر . خاطرات تلخ گذشته مانع انجام کارهایت میشود. در مورد این خاطرات ناخوشایند به طور جدی تصمیم بگیرو با مشاوری صحبت کن و خیلی  سريع پرونده تک تکشان را ببند . سعی کن بیش از اندازه خوش بین نباش و تصمیمات مالی ات را براساس حساب و کتاب های دقیقی بگیری آگاهی های تازه ای نسبت به معنویات پیدا می کنی . اگر شغلت را دوست نداری، در فکر تغییرآن باش . یاد خداوند دردل نگهدار ، چون تنها نام و یاد اوست که می تواند در این دنیای هراس انگیز به ما آرامش بدهد و فراموش نکن که III .پروردگار مهربان در همه جا همراه توست .

مرداد

این ماه در هر کاری که میخواهی انجام بدهی، شانس باتویار خواهد بود. شک و تردید را نسبت به کسی که دوستش داری، کناربگذاری چون این افکار باعث میشود. بین تو و او فاصله ایجاد شود، فرصتهای خوبی در این ماه پیش میآید که با افراد خانواده ات دوره هم جمع بشوید و ساعات خوبی را در کنارهم داشته باشید. به دنبال مسائل جزئی نرو و از کاه کوه درست نکن… سوال هایی در ذهنت  وجود دارد. اگر نمیتوانی به تنهایی جواب آنها را پیدا کنی، به حرف دلت گوش کن. این هفته احساسی میکنی که سطح انرژی ات کمی پایین آمده  در مورد تغذیه ات بیشتر دقت داشته باش و طبق رژیمی سالم غذا بخور به ورزشی و نرمش های سبک رو بیاورانسان با استعدادی هستی، پس از علم و دانش خود به بهترین نحو استفاده کن، هیچگاه برای ایجاد تغییر دیر نیست؛ با یک برنامه ریزی صحیح، میتوانی راه زندگی ات را عوض کنی، وضعیت روحی خود را عوض کن یا شاید یک سفر کوتاه بتواند کمک زیادی به تو بکند.

شهریور

توصیه میکنم خودت را در معرضی مسائل ناراحت کننده قرار ندهی. میتوانی با کسانی که در روابط اجتماعی موفق ترند، ارتباط بیشتری داشته باشی، به هنری که به آن علاقه داری، روبیاورکه باعث آرامشت می شود. دورهم جمع شدن را با کسانی که باعث شادی ات می شوند، فراموش نکن و با یک مهمانی کوچک خاطرات گذشته را دوباره زنده کن، در این تابستان حتما وقتی برای استراحت خودت درنظر بگیر، شاید لازم باشد که در خلوت بنشینی و کارهای شخصی ت را انجام بدهی. در حرفه ات باید کوشاتر باشی، چراکه هرروز تعداد رقیبان بیشتر و بیشتر می شود. کمی به دوروبرت نگاه کن و اگر احساسی میکنی محیط کاری ات یا خانه ای که در آن زندگی میکنی، دلگیرو خسته کننده شده است، با کمک فرد با سلیقه ای تغییراتی در آن بده. اگرالان شرایط اجازه نمیدهد که خرج زیادی بکنی، دکوراسیون را عوض کن و مقداری گلی و گیاه به فضای اطرافت اضافه کن، در مورد مسئله ای باید با همسرت به توافق برسی، چون هرکدام از شما نظر خودش را دارد و این کار ساده نخواهد بود؛ پس صبرداشته باش و با درایت عمل کن.

مهر

سعی کن بعد از این حرف و عملت یکی باشد تا تو را متهم به دورویی نکنند. اگر احساس ناراحتی میکنی و دلت گرفته، بهتر است زیاد در خانه ننشینی و بیشتر بیرون بروی و قدم بزنی و نفس های عمیق بکشی، مراقب باش زمان راازدست ندهی اصلا نگران نباش و خواسته هایت را در کاغذی بنویس تا آنها را فراموش نکنی، برای رسیدن به هدف نهایی ات قدمهای کوچک بردار؛ تا چشم برهم بزنی میبینی که خیلی زود به هدفت رسیده ای، خداوند را همیشه مدنظرات داشته باش و در کارها به او توکل داشته باش، اگر از کرده خودت پشیمان هستی، باید کاری بکنی که گذشته جبران بشود. قدر زندگی ات را بدان و هرچه میتوانی از افراد منفی باف و بدبین دوری کن، در این هفته سعی کن خیلی به هر مسئله ای فکر نکنی و در آنها غوطه ور نشوی و اگر دنبال راه حل هستی، با افراد باتجربه مشورت کن؛ احتمالا آنها برایت راه حلی  برایت خواهند داشت، والدینت را که همیشه به تو خوبی کرده اند، فراموش نکن و سعی کن به اندازه توانت در برآورده کردن نیازهایشان بکوشی .

آبان

به نزدیکانت کمک کن تا در زندگیشان هدفی تعیین کنند و برای رسیدن به خواسته هایشان تا جایی که می توانی یاری شان کن. در راهی که قدم گذاشته ای، نصیحت دیگران فایده ای ندارد؛ حالا که این قدر مطمئن هستی، باید سرعت عمل و دقت زیاد داشته باشی، غم و غصه روزگار را بیش از این نخورو با عقل و شعور بیشتری عمل کن. گذشته هرچه بود تمام شد؛ بهتر است در همین حال  زندگی کنی تا آینده ای درخشان داشته باشی، این ماه با ماههای دیگر کمی فرق داشته و از آغاز روز نسبت به همه چیز و همه کس با خوشبینی بیشتری نگاه کن . فقط باید مراقب جنبه منفی این موضوع هم باشی و تفاوت بین حقیقت و خیال پردازی را تشخیص دهی. کمی به کارهایت سرعت ببخش چون این بی خیالی ممکن است باعث شود فکر کنی که برای انجام کارهایت وقت زیادی داری، برای آخرهفته هایت برنامه ریزی کن و روزهای تعطیلات را با خانواده یا دوستانت بگذران. یادت باشد که امروز، دیروز نیست. امروز، روز جدیدی است که باید از نوآغازکرد. به خدا توکل کن که اوتو را خیلی دوستت دارد و دست او بالاترین دست هاست .

آذر

نباید به ظواهر دل بست. هرکسی می تواند به هر نحوی شده ظاهرش را جذاب و دوست داشتنی بکند؛ پس باید باطن وطرز فکر و شخصیت درونی افراد را شناخت. وقتی که رفیق شفیقی داری نباید او را برنجانی، چون چنین کسی را به سختی می توانی دوباره در زندگی ات پیدا کنی. نباید خوبی هایی را که دیگران در حقت کرده اند، فراموش کنی، از رنگ قرمز در لباسهایت استفاده کن؛ رنگ قرمز طبیعت ذاتی تو را استوارتر و خلاقیتترا بیشت راشکار کرده  و خوشمشربی و متکی به نفس بودن تو را تقویت میکند. در این ماه شخصی آشنایی از تو برای همکاری در کاری که به آن علاقه مند هستی، دعوت خواهد کرد که این همکاری میتواند روی زندگی ات تاثیر مثبتی بگذارد. شاید در وهله اول، بترسی و نخواهی با او همکاری کنی، اما جاذبه این پیشنهاد برایت زیاد است و نمیتوانی از آن بگذری. با امید و توکل بر خداوند و تلاش، دنیا را در دست خواهی گرفت. کمی در کارت گره افتاده است اما بدان که خودت با افکارت، دست و پای خودت را بسته ای و باید این کمبود را در کم کاری خودت جست وجو کنی.

دی

فردی هستی که خیلی زود عصبانی میشوی بهتر است، حد ومرزهایت را با اطرافیانت مشخص کنی اگر می خواهی فرد موفقی باشی، باید گذشته را فراموشی کنی، چون خاطرات بد تمام انرژی و وقتت را خواهند گرفت، مطمئن باش که درنهایت تغییرات به نفعت خواهد بود. افکار منفی را از خودت دورکن، چون در این هفته همه چیز خیلی ساده وراحت  پیش خواهد رفت، به شرط آنکه اجازه ندهی کارهای غیرمنطقی و ناخوشایند مزاحم لذت بردن از روزهایت شوند. باید خودت را شایسته بهترین ها بدانی و با تلاشی هایی که میکنی، مطمئن باش که به زودی نتیجه خواهد داد., قناعت کردن باعث میشود در هیچ کاری نمانی و دستت را جلوی کسی دراز نکنی، هرکسی تقدیر خودش را دارد؛ بعضی وقتها باید تقدیر و سرنوشت را حتی تلخ، قبول کرد. کارهای گروهی را فراموش نکن، چون برای روحیه ات خوب است. نگاهی به پرونده کارهایت بیندازو ببین از کجا مسیر زندگی را اشتباه رفته ای به همان جا برگرد و اشتباهات را جبران کن. برای هرکاری رعایت یک سری اصول الزامی است و تو نباید بدون تهیه مقدمات دست به اقدام بزنی؛ پس اولی بی اندیشسپس اقدام کن.

بهمن

زندگی مراحل مختلفی دارد و در هر مرحله ای انسان باید درس هایی را بگیرد؛ پس زیاد سختگیر  نباش، به زودی گره ها بازمی شوند، به شرطی که با منطق و واقعیت کارهایت را پیش ببری. آنچه به ذهنت  می آید را باور داشته باش تا به حقیقت بپیوندد. در تمام جنبه های گوناگون رابطه عاطفی ات تعادل برقرار کن، به همسرت بیشتر رسیدگی کن تا برایت آسایشی و آرامش بیشتری را به ارمغان بیاورد. افکار منفی را پیش از انکه سراپای زندگی ات را بگیرند و روی اطرافیانت هم تاثیر بگذارند، از خودت دور کن. هر آدمی با آدم دیگر تفاوت دیدگاه های گوناگونی دارد. مدت هاست داری تلاش میکنی به آنچه که میخواهی برسی. افکار پریشان را از خودت و خانواده ات دورکن و از این به بعد نگذار حرف های دیگران روی تو اثر بگذارد. گاهی اوقات عهد و پیمان هایت را فراموشی میکنی و کارهایت عجیب میشوند. جزازپروردگار عالم از کسی تقاضای کمک نکن، رنگهای روشن برایت مناسب است  و با روحیه تو سازگاری دارد. فراموشی نکن که با غصه خوردن کاری درست نمی شود؛ باید کمر همت ببندی وبا اراده قوی وتوکل به خداوند اقدام کنی

اسفند

آینده ای عالی را برای خودت در نظربگیر و برای کارهایت برنامه ریزی کن و سعی کن  روی برنامه هایت باقی بمانی، به زودی باید تصمیم های مهمی بگیری؛ در این تصمیم گیری ها اصلاعجله نکن، برای اینکه به حقت برسی، باید دنبال گرفتن آن بروی، سرمسائلی کوچک حساسی نشو و آرامشی خودت را از دست نده: میتوانی در کلاس های گوناگون ثبت نام کنی و به علاقه هایت فکر کنی تا آنها باعث پیشرفت  جسمی ، روحی و فکری ات شوند. اگر احساسی کمبود مالی میکنی، به دنبال کار باش و هرطور شده، راهی برای ازبین بردن این بی پولی پیدا کن، کاری به دیگران و افکارشان نداشته باش . هرکسی با طرز تفکری که دارد، انتظارات ش از آدمها متقاوت است. هرچه تعداد افرادی که می شناسبی و با انها نشست و برخاست داری، بیشتر باشد، کارت برای مورد تایید بودن و پذیرفته شدن توسط ۀن ها سختتر میشود. مخفی کاری سودی ندارد، هیج وقت خورشید یشت ابر باقی نمی ماند. بالاخره یک روزی، یک جایی، آن پنهان کاری ها علنی می شوند. فقط به دنبال عیب و نقص دیگران نباش و خوبی های مردم را هم ببین ؛ هر کسی نواقصی دارد که میتوانی با ملاطفت به او گوشزد کرد تا انها را برطرف کند.

فال موفقیت ، فال مجله موفقیت ، فال هفتگ موفقیت ، فال زندگی مثبت ، فال روزانه موفقیت ، فال شهریورماه ۹۶

 

منبع : سایت سرگرمی آریاهوم

ارسال یک پاسخ

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.